Állásajánlatok

Teljes munkaidős eladót keres a Springfield!

Csatlakozz hozzájuk, ha:

  • érdekel a divat,
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel,
  • vevőorientált vagy,
  • szeretsz fiatalos csapatban dolgozni,
  • motivált vagy a kihívásokra és a folyamatos fejlődésre,
  • a hétvégi munkavégzés sem okoz gondot.
  • Pályakezdőként szívesen látnak, de előny, ha van kereskedelmi tapasztalatod vagy képzettséged!

    Feladataid lesznek:

  • a vásárlók proaktív, segítőkész kiszolgálása, stílustanácsadás,
  • kasszakezelés,
  • az üzlet rendben tartása, az előírt szabályok figyelembevételével,
  • az üzlet folyamatos töltése, termékek árazása
  • újonnan érkező áru rendezett és gyors kihelyezése a központi irányelvek szerint,
  • az üzletvezető munkájának támogatása a kollekció cserék során.
  • Amit kínálnak:

  • azonnali munkakezdés,
  • biztos munkahely egy nemzetközi vállalatnál,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • szimpatikus, nyitott csapat,
  • fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • rugalmas munkaidőbeosztás,
  • versenyképes fizetés + forgalom utáni jutalék + SZÉP kártya,
  • dolgozói kedvezmények, amit az összes márkánknál fel tudsz használni (Springfield, Women’secret, Fifty),
  • toborzási bónusz új kollégák ajánlásáért.
  • Jelentkezés:

    Fényképes önéletrajzzal az üzletben vagy a hrmagyarorszag@tendam.es e-mail címen.

    Állásajánlat
    Gasztronómia - Agria Park

    GASZTRONÓMIA

    Kóstold meg a távol-keleti konyha ízeit a WOK n'Go étteremben!

    Különleges fűszerezés, omlós húsok ropogós bundában és sok-sok zöldség biztosítja az utánozhatatlan ízélményt!

    Éttermeink

    Kiállítás / Képzelet

    M. Barna Anita, grafikus, festő, Lénárt Viktor, grafikus, festő, Gódor Gábor, szobrász közös kiállítása nyílik az Agria Park Galériában.

    A megnyitó időpontja: 2024. október 5. 17:00

    A kiállítás megtekinthető: 2024.10.05-2024.11.06.

    Tovább az összes eseményhez

    Iratkozz fel hírlevelünkre

    Vásárlási utalvány